حجت الاسلام علي رستمیانی ضمن اعلام این خبر افزود: به منظور جذب طلاب مستعد و توانمند در تحصیل رشته فلسفه، پذیرش این مدرسه در قالب دو مرحله شامل آزمون کتبی اختصاصی و مصاحبه حضوری انجام خواهد شد.

وی بهره مندی از اساتید توانمند و سطح عالی حوزوی و دانشگاهی، برخورداری از امکانات رفاهی و حجرات اختصاصی برای طلاب و اعطای کمک هزینه تحصیلی مناسب را به عنوان بخشی از مزایای قابل ارائه به طلاب پذیرفته شده در این مدرسه برشمرد.

حجت الاسلام  رستمياني  گفت: طلاب متقاضی ثبت نام در این مدرسه تا 5 اردیبهشت ماه فرصت دارند پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما از طریق ثبت درخواست انتقال در بخش آموزش پرتال طلبگی خود در سایت مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

حداکثر سن 24 سال، داشتن پرونده فعال تحصیلی در حوزه علمیه خراسان، امکان حضور تمام وقت در مدرسه و قبولی در آزمون کتبی اختصاصی و مصاحبه از شرایطی است که مدیر مدرسه علمیه عباسقلی خان شاملو برای پذیرش ذکر کرد.

لازم به ذکر است، متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 05133641615 داخلی 101 تماس بگیرند.

گفتنی است، مدرسه علمیه عباسقلی خان، یکی از قدیمی ترین مدارس علمیه مشهد و دارای فضایی معنوی و آرامش بخش است که درقسمت شرقی حرم حضرت رضا(ع) و در ابتدای خیابان نواب صفوی قرار دارد.

دریافت دفترچه